Faridabad, Haryana
GST No. 06BFQPK6478E1Z0
Call 0794255460176% Response Rate
Send Enquiry






| Minimum Order Quantity | 01 Piece |
| Consumable Type | SHIELD |
| Model Name/Number | 220764 |
| Torch Type | HPR |
| Voltage | 260 A |
| Packaging Type | 01 |
| Brand | HYPERTHERM |
View Complete details





| Minimum Order Quantity | 01 Piece |
| Consumable Type | SHIELD |
| Model Name/Number | 420045 |
| Torch Type | MAXPRO 200 |
| Voltage | 200 A |
| Packaging Type | 01 |
| Brand | HYPERTHERM |
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 01 Piece |
| Consumable Type | SHIELD |
| Model Name/Number | 220189 |
| Torch Type | HPR |
| Packaging Type | 01 |
| Power | 80 A |
| Brand | HYPERTHERM |
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 01 Piece |
| Consumable Type | RETAINING CAP |
| Model Name/Number | 220674 |
| Torch Type | PMX 45 |
| Brand | HYPERTHERM |
| Operating Range | 45 A |
| Pieces per Box | 01 |
View Complete details





| Consumable Type | SHIELD |
| Model Name/Number | 220761 |
| Torch Type | HPR |
| Voltage | 200 A |
| Packaging Type | 01 |
| Brand | HYPERTHERM |
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 01 Piece |
| Consumable Type | SHIELD |
| Model Name/Number | 220491 |
| Torch Type | HSD |
| Voltage | 130 A |
| Packaging Type | 01 |
| Brand | HYPERTHERM |
View Complete details

| Minimum Order Quantity | 01 Piece |
| Brand | HYPERTHERM |
| Consumable Type | SHIELD |
| Model Name/Number | 220817 |
| Torch Type | PMX 65 / 85 |
| Voltage | 85 A |
| Packaging Type | 01 |
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 01 Piece |
| Consumable Type | SHIELD |
| Model Name/Number | 220976 |
| Torch Type | PMX 125 |
| Voltage | 125 A |
| Packaging Type | 01 |
| Brand | HYPERTHERM |
View Complete details



| Minimum Order Quantity | 01 Piece |
| Consumable Type | SHIELD |
| Model Name/Number | 220532 |
| Torch Type | MAXPRO 200 |
| Voltage | 50 A |
| Packaging Type | 01 |
| Brand | HYPERTHERM |
View Complete details

| Minimum Order Quantity | 01 Piece |
| Consumable Type | SHIELD |
| Model Name/Number | 220183 |
| Torch Type | HPR |
| Packaging Type | 01 |
| Power | 130 A |
| Brand | HYPERTHERM |
View Complete details

| Minimum Order Quantity | 01 Piece |
| Consumable Type | SHIELD |
| Model Name/Number | 020424 |
| Torch Type | MAX 200 |
| Brand | HYPERTHERM |
| Pieces per Box | 01 |
| Operating Range | 200 A |
View Complete details

| Minimum Order Quantity | 01 Piece |
| Consumable Type | SHIELD |
| Model Name/Number | 220536 |
| Torch Type | MAXPRO 200 |
| Voltage | 130 A |
| Packaging Type | 01 |
| Brand | HYPERTHERM |
View Complete details

| Minimum Order Quantity | 01 Piece |
| Consumable Type | SHIELD |
| Model Name/Number | 420168 |
| Torch Type | PMX 125 |
| Voltage | 65 A |
| Packaging Type | 01 |
| Brand | HYPERTHERM |
View Complete details