Faridabad, Haryana
GST No. 06BFQPK6478E1Z0
Call 0794255460176% Response Rate
Send Enquiry




| Minimum Order Quantity | 01 Piece |
| Consumable Type | RETAINING CAP |
| Model Name/Number | 220756 |
| Torch Type | HPR |
| Voltage | 80/130 A |
| Packaging Type | 01 |
| Brand | HYPERTHERM |
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 01 Piece |
| Consumable Type | RETAINING CAP |
| Model Name/Number | 220936 |
| Torch Type | MAXPRO 200 |
| Voltage | 200 A |
| Pieces Per Box | 01 |
| Brand | HYPERTHERM |
View Complete details



| Minimum Order Quantity | 01 Piece |
| Consumable Type | RETAINING CAP |
| Model Name/Number | 220747 |
| Torch Type | HPR |
| Voltage | 80/130 A |
| Packaging Type | 01 |
| Brand | HYPERTHERM |
View Complete details



| Minimum Order Quantity | 01 Piece |
| Consumable Type | RETAINING CAP |
| Model Name/Number | 220977 |
| Torch Type | PMX 125 |
| Voltage | 125 A |
| Packaging Type | 01 |
| Brand | HYPERTHERM |
View Complete details

| Minimum Order Quantity | 01 Piece |
| Consumable Type | RETAINING CAP |
| Model Name/Number | 220754 |
| Torch Type | HPR |
| Voltage | 30 A |
| Packaging Type | 01 |
| Brand | HYPERTHERM |
View Complete details

| Minimum Order Quantity | 01 Piece |
| Consumable Type | RETAINING CAP |
| Model Name/Number | 220719 |
| Torch Type | PMX 45 |
| Brand | HYPERTHERM |
| Pieces per Box | 01 |
| Operating Range | 45 A |
View Complete details



| Minimum Order Quantity | 01 Piece |
| Consumable Type | RETAINING CAP |
| Model Name/Number | 120837 |
| Torch Type | MAX 200 |
| Voltage | 200 A |
| Brand | HYPERTHERM |
| Pieces per Box | 01 |
View Complete details



| Minimum Order Quantity | 01 Piece |
| Consumable Type | RETAINING CAP |
| Model Name/Number | 220578 |
| Torch Type | HYPRO 2000 |
| Voltage | 130 A |
| Packaging Type | 01 |
| Brand | HYPERTHERM |
View Complete details

| Consumable Type | RETAINING CAP |
| Model Name/Number | 020423 |
| Torch Type | MAX 200 |
| Voltage | 200 A |
| Packaging Type | 01 |
| Brand | HYPERTHERM |
View Complete details



| Minimum Order Quantity | 01 Piece |
| Consumable Type | RETAINING CAP |
| Model Name/Number | 220637 |
| Torch Type | HPR |
| Voltage | 400 A |
| Packaging Type | 01 |
| Brand | HYPERTHERM |
View Complete details

| Minimum Order Quantity | 01 Piece |
| Consumable Type | SHIELD |
| Model Name/Number | 220832 |
| Torch Type | HYPRO 2000 |
| Voltage | 200 A |
| Packaging Type | 01 |
| Brand | HYPERTHERM |
View Complete details