Faridabad, Haryana
GST No. 06BFQPK6478E1Z0
Call 0794255460176% Response Rate
Send Enquiry




| Minimum Order Quantity | 01 Piece |
| Consumable Type | WATER TUBE |
| Model Name/Number | 220340 |
| Torch Type | HPR |
| Voltage | 80/130/260 A |
| Packaging Type | 01 |
| Brand | HYPERTHERM |
View Complete details

| Consumable Type | WATER TUBE |
| Model Name/Number | 020963 |
| Torch Type | MAX 200 |
| Voltage | 200 A |
| Packaging Type | 01 |
| Brand | HYPERTHERM |
View Complete details

| Minimum Order Quantity | 01 Piece |
| Consumable Type | WATER TUBE |
| Model Name/Number | 220521 |
| Torch Type | MAXPRO 200 |
| Voltage | 200 A |
| Packaging Type | 01 |
| Brand | HYPERTHERM |
View Complete details